Опора (кронштейн) кондиционера К4 порошковая покраска
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1061-4
926 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 066-88-64
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кронштейн К4 (до 120 кг) призначений для закріплення зовнішнього блоку кондиціонера на фасаді будівлі.
Кронштейн виготовлений з високоякісного металу і пофарбований порошковою фарбою для зовнішнього застосування. Спеціальне покриття кронштейна забезпечує його надійність і довговічність використання.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 450 мм |
| Длина, мм | 760 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал изделия | Сталь окрашена порошковой краской |
| Назначение | Для кондиционирования |
| Производитель | loveks-k |
| Страна-производитель | Украина |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 926 ₴



